تونل ساز ماشين

ماموریت ما همراه شما بودن تا انتهای پروژه است.

معرفی تونل ساز ماشین

شرکت تونل ساز ماشین در سال 1382 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تحت شماره 218371  به ثبت رسیده و فعالیت خود را در زمینه تونل و حفاری مکانیزه آغاز نموده است، از سال 1386 فعالیت  این شرکت  به منظور گردآوری نیروهای مجرب در زمینه تونل و حفاری مکانیزه و ارائه خدمات فنی و راهبری گسترش یافته است.
شرکت تونل ساز ماشین با گردآوری مجموعه کاملی از نیروهای کارآزموده و مجرب در زمینه حفاری مکانیزه ، قصد دارد تا همزمان با پیشرفت صنعت تونل در جهان با ارائه خدمات فنی و راهبری مناسب نقش بسزایی در پیشرفت و موفقیت این صنعت در داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه ایفا نماید.
با توجه به افزایش تعداد تونلهای در دست اجرا توسط دستگاههای تمام مکانیزه و توجیه اقتصادی این روش کاملاً ضروری به نظر می رسید تا با تشکیل مجموعه ای از نیروهای ماهر و توانمند و استفاده از تجارب با ارزش آنها بتوان زمینه های اجرای استاندارد، سریع و اقتصادی تونل را فراهم نمود.
علاوه بر موارد مذکور این شرکت تجربه و توانایی ساخت و تامین درصد قابل ملاحظه ای از تجهیزات مرتبط با تونل و حفاری مکانیزه را دارا بوده و از طریق ارتباط با تولید کنندگان مجرب داخلی و انتقال دانش و اطلاعات مفید اجرا به آنان توانسته نقش بسزایی در تولید موفق آن محصولات داشته باشد.
شرکت تونل ساز ماشین با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود و شناخت دقیق از تجهیزات تونل و بازارهای داخلی و خارجی قابلیت تامین تجهیزات و قطعات یدکی دستگاه های حفار تونل را از داخل و خارج کشور دارا بوده و قادر به ارائه خدمات مطمئن، سریع و ارزشمند به مجریان و کارفرمایان محترم می باشد. 
این شرکت در زمینه مطالعات زمین شناسی ، طراحی و محاسبات تونل، انتخاب ماشین های حفار و ارائه راهکارهای مناسب جهت مشکلات اجرایی، از خدمات شرکت آلمانی Tunnel Consult که دارای تجربیات ارزشمندی در این خصوص می باشد استفاده می کند.